Підтримка EIT для України

Спільнота EIT поділяє позицію Європейського Союзу щодо рішучого засудження безпрецедентної військової агресії Росії проти України. Ми співчуваємо загибелі людей і людським стражданням та виражаємо свою солідарність з народом України.

Саме тому ми приєднуємося до широкого кола ініціатив для підтримки українців  будь-яким можливим способом, від надання медичної допомоги, освіти та здобуття необхідних навичок, до повного доступу до нашої інноваційної  спільноти.

EIT Health лікує як військових, так і  біженців

З самого початку російської агресії, EIT Health надсилає медичне обладнання до українських лікарень. Тепер їх партнери серед медичних університетів відкрили свої кампуси для всїх бажаючих, хто шукає притулок, можливості лікування, роботу та стипендії.

Цього року спільнота EIT розширила співпрацю з українцями в наукових, бізнесових та освітніх сферах

Ми змінили наявні програми, щоб українці могли продовжувати працювати над своїми освітніми та професійними цілями, попри війну. Це включає:

Українці можуть розраховувати і на те, що ми допоможемо отримати необхідні навички та підтримку, необхідні їм для реалізації своїх ідей.

Ми готуємося доєднати повоєнний український бізнес до європейської спільноти

Між 2023 і 2025 роками наші спільноти будуть готові розширити підтримку, яку ми вже надаємо українським біженцям, усій повоєнній Україні. Це включатиме в себе програми навчання та підтримку стартапів. Основною метою буде створення доступу для України до європейських можливостей і ланцюжків доданої вартості.

Ми покращуємо умови життя громадян у великих містах

EIT UrbanMobility у співпраці з партнерами запустили два проекти, спрямовані на покращення умов життя у великих містах, таких як Київ та Львів.

  • Проект «Модульне житло для біженців» у Львові (у співпраці з Варшавським технологічним університетом): проект передбачає будівництво прототипу житла для біженців у Львові, враховуючи потреби кожного та створюючи громади з належним житлом і зручним для життя середовищем.

  • Подільський дворик (спільно з ГО «Подоляночка»): проект розташований у Києві, на Подолі. Тут проводяться громадські зустрічі в рамках розвитку місцевого простору. Його реалізують мешканці у співпраці з владою.

Ми підтримуємо українських жінок у бізнесі

Наш проєкт Supernovas завжди був відкритий для учасників з України.

Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися над чим працює EIT, включно з усіма можливостями, які ми пропонуємо для покращення ситуації серед якомога більшої кількості українців:

Дізнайтеся більше

Відкриті можливості

EIT Health

Bridgehead — це програма, яка допомагає підприємствам розширити діяльність за межі рідного ринку. Компанії мають бути зареєстровані в Європі, щоб відповідати вимогам. Заявки на участь у Bridgehead 2023 відкриються найближчим часом, але українських учасників запрошують долучатися.

EIT Manufacturing

Pre-accelerator in Ukraine (на базі EIT JumpStarter): це конкурс інновацій для виявлення та підтримки ідей із високим потенціалом від дослідників та професіоналів.

Перегляньте більше відкритих можливостей тут (англійською)!