Підтримка EIT для України

Спільнота EIT поділяє позицію Європейського Союзу щодо рішучого засудження безпрецедентної військової агресії Росії проти України. Ми співчуваємо загибелі людей і людським стражданням та виражаємо свою солідарність з народом України.

Саме тому ми приєднуємося до широкого кола ініціатив для підтримки українців  будь-яким можливим способом, від надання медичної допомоги, освіти та здобуття необхідних навичок, до повного доступу до нашої інноваційної  спільноти.

EIT Health лікує як військових, так і  біженців

З самого початку російської агресії, EIT Health надсилає медичне обладнання до українських лікарень. Тепер їх партнери серед медичних університетів відкрили свої кампуси для всїх бажаючих, хто шукає притулок, можливості лікування, роботу та стипендії.

Цього року спільнота EIT розширила співпрацю з українцями в наукових, бізнесових та освітніх сферах

Ми змінили наявні програми, щоб українці могли продовжувати працювати над своїми освітніми та професійними цілями, попри війну. Це включає:

  • ініціативу EIT щодо вищих навчальних закладів: передбачає можливості розбудови інноваційного потенціалу в галузі вищої освіти, а саме надає можливості для навчання, проведення досліджень та підприємництва по всій Європі. На сьогодні, 12 вищих навчальних закладів з України (таких як: Національний університет «Львівська політехніка», Київський академічний університет, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя та ін.) приєдналися до ініціативи і їхня кількість зростає.

  • наш проект Girls Go Circular, у якому дівчата 14–19 років опановують цифрові та підприємницькі навички. Вебсайт проекту тепер доступний українською мовою. Нові модулі будуть опубліковані до кінця 2022 року.

Українці можуть розраховувати і на те, що ми допоможемо отримати необхідні навички та підтримку, необхідні їм для реалізації своїх ідей.

Ми готуємося доєднати повоєнний український бізнес до європейської спільноти

Між 2023 і 2025 роками наші спільноти будуть готові розширити підтримку, яку ми вже надаємо українським біженцям, усій повоєнній Україні. Це включатиме в себе програми навчання та підтримку стартапів. Основною метою буде створення доступу для України до європейських можливостей і ланцюжків доданої вартості.

Ми покращуємо умови життя громадян у великих містах

EIT UrbanMobility у співпраці з партнерами запустили два проекти, спрямовані на покращення умов життя у великих містах, таких як Київ та Львів.

  • Проект «Модульне житло для біженців» у Львові (у співпраці з Варшавським технологічним університетом): проект передбачає будівництво прототипу житла для біженців у Львові, враховуючи потреби кожного та створюючи громади з належним житлом і зручним для життя середовищем.

  • Подільський дворик (спільно з ГО «Подоляночка»): проект розташований у Києві, на Подолі. Тут проводяться громадські зустрічі в рамках розвитку місцевого простору. Його реалізують мешканці у співпраці з владою.

Ми підтримуємо українських жінок у бізнесі

Наш проєкт Supernovas завжди був відкритий для учасників з України.

Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися над чим працює EIT, включно з усіма можливостями, які ми пропонуємо для покращення ситуації серед якомога більшої кількості українців:

Дізнайтеся більше

Відкриті можливості

EIT Food

RIS4Ukraine: це стажування для молодих українців (віком до 35 років), які хочуть знайти роботу в агропродовольчому секторі. Програма спрямована на розвиток професійних навичок.

Детальніше про всі програми можна дізнатися тут: RIS4Ukraine - Портал для подачі заявок на EIT Food.

EIT Manufacturing

Пре-акселератор в Україні (на базі EIT JumpStarter): це конкурс інновацій для пошуку та підтримки ідей з високим потенціалом від дослідників та галузевих спеціалістів.

Перегляньте більше відкритих можливостей тут (англійською)!